Torbiele na jajniku a staranie się o dziecko

Dobry wieczór. Mam 18lat może to głupi wiek ale jednak. i mam nieregularne cykle miesiączkowe. Miałam dawno temu torbiela na jajniku nie dużego. Choruje także na epi, końcowe leczenie jestem juz zdrowa. Czy ta choroba może mieć jakiś skutek na zajście w ciąże? staramy sie cały czas o dziecko ale nic nie daje. Co o tym Pan myśli? Czy któreś z nas może być bezpłodnym ? Pozdrawiam Monika (Proszę o szybką odpowiedź)

Piotr Pilarski

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytania bez zbadania i zapoznania się z historią choroby. Sugeruję udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.