Torbiele na wątrobie, nerkach i jajniku

Dziendobry. Mam 45 lat (k) i wielotorbielowate nerki i watrobe, torbiel w lewy jajnik. Odkryte w USG 13 lat temu, zdiagnozowane dopiero 4 lata temu, wtedy najwieksza torbiel na watrobie miala wielkosc 2,3cm i byly niewielkie zlogi w dolnym UKM. Teraz badanie wykazuje duza ilosc torbieli po 4-5cm, zwapnienia w niektorych i piasek (prawa nerka). Nefrolog i inni specjalisci w polowie listopada. Jakie sa rokowania? Dziekuje za pomoc, agnieszka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie nieprecyzyjnych danych nie można określić ewentualnego rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.