Torbiele piersi a rak piersi u matki

Torbiele a rak u matki Moje wyniki: w prawym na G9-3cm od otoczki torbiel prosta 5,5xap:3,3, mm. W lewym na G3 obwodowo torbiel z gestą treścią o wym.: 7,4xAP:7,8mm. w dołach pachowych patol. węzłów nieuwidocz. Przewody mlekowe nieposzerzone -czytałam, że poszerzone są właśnie powodem torbieli. Lekarz kazał mi się zgłosić za 6mscy by sprawdzić czy rosną. Moja mama chorowała na raka piersi i miała wycinany guz. Proszę o poradę czy powinnam czekać te 6mscy czy próbować zgłosić się dalej? M. 28 lat

Opis jest jednoznaczny i nie podejrzany , ale jeśli chce Pani być spokojniejsza - nikt nie zabroni Pani robić badania w innym ośrodku!!! zż