Torbiele piersi i wyciek z brodawki

Mialam guza piersi, nie dawno mialam robione usg i wyszly torbiele, mialam rowniez robione laboratoryjnie badanie tego wymazu z piersi i z wyniku wyszlo ze jest bez tkanek rakotworczych ale caly czas mam wyciek, lekarz podejrzewa brodawczaka ale tak naprawde nic nie robi w tym kierunku, kierowal mnie na galaktografie gdzie no niestety juz zbytnio nie robia tych badan, reznans magnetyczny to tez sa dlugie kolejki. Wiec prosze mi pomoc bo nie wiem gdzie mam szukac pomocy w tym kierunku

Witam , proponuje umówić się na konsultację z którymś ze specjalistów z Centrum Onkologii w W-wie , z Kliniki Nowotworów Piersi , którzy przyjmują bez kolejki w Fundacji PFESO w W-wie na ul.Mokotowskiej 15 , tel.223314140,wizyty płatne,pozdrawiam,zż