Torbiele przy wycinanym wyrostku

Witam jakiś czas temu miałam wycinany wyrostek po operacji przyszedł lekarz powiedzial ze mam dwa torbiele pozniej nie mialam okazji z nim o tym rozmawiac. Gdzie moga byc te torbiele jak moge to sprawdzic ? Moze powinnam zrobic jakies badania prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Bardzo niejasna wypowiedź, którą trzeba przedyskutować z lekarzem ? torbiele jajnika? krezki? innych narządów? Od tego będzie zależało dalsze postępowanie, a może już zostały usunięte podczas tego zabiegu?

Witam!
Proszę zgłosić się do ginekologa, myślę, że chodzi o torbiele jajnika. Badaniem pomocnym będzie USG brzucha lub przez pochwę.
Pozdrawiam