Torbiele w piersiach a wydzielina z sutków

Witam mam 34 lata i kiedyś u mnie stwierdzono Torbiele w piersiach a 2 lata temu urodziłam córkę. Miesiąc temu byłam u lekarza onkologa ponieważ miałam/mam wyciek z brodawki sutkowej.ten wyciek jeszcze miesiąc temu był koloru słomkowego podbarwiony mlekiem a dzisiaj przy naciśnięciu sutka ten płyn przybrał barwę podbarwioną brunatną jakby krwistą. Dodam że przy badaniu przez lekarza onkologa ten lekarz przy badaniu piersi nic nie wyczuł żadnych guzów ani zgrubień. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku zmiany charakteru wydzieliny konieczna jest niezwłoczna ponowna wizyta u lekarza.