Torbiele w piersiach i powiększenie piersi

Witam. mam pytanie w sprawie piersi poniewaz od 1.5 roku mam malutkie torbiele w piersiach co rok chodze na usg nie powiekszaja się piersi nie bolą ale przed miesiączkiem gdy dotkne piersi to czuje jakby całe byly wypełnione roznej wielkosci guzkami a nawet i zgrubienie barrdzo twarde ktore mam w prawej piersi bo to sa te przewody poszerzone(tak powiedział mi lekarz) a po miesiączce tego wogole nie czuc czy to normalne?

Witam , bez zbadania trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie! Proponuję wizytę u ginekologa prowadzącego w czasie wystąpienia bolesnych zgrubień! z.żurawski