Torbiele w piersiach po zastosowaniu hormonów

witam moja 15 córka miała bardzo nierególarne miesiączki po czym dostała hormon estrofen i duphaston po 3 miesiącach jego brania dostała trzy torbiele w obu piersiach i straszne tyła musieliśmy odrzucić hormony w chwili obecnej ma szumy uszne . byłam u laryngologa i powiedział że ze strony laryngologicznej jest wszystko ok. odesłano mnie do endykrynologa. jakie badania powinnam wykonać i co dalej robić. przyznam że wszędzie chodzimy prywatnie i już nam brakuje pieniędzy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa/endokrynologa. Po badańiu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.