Torbiele w prawym jajniku a planowanie ciąży

Mam torbiele w prawym jajniku wielkości 24mm, czy mogę mieć problemy z zajściem w ciążę??? Bo przeraziły mnie art. na ten temat w necie. Ja się chyba zabiję jeżeli nie będę mogła mieć dzieci, co ze mnie za kobieta??? I jeszcze unieszczęśliwię mężczyznę swojego życia, może lepiej aby poszukał sobie inną bo to ze mną jest coś nie tak. Jestem do niczego.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie Proszę wogole tak nie myśleć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.