Torbielowate poszerzenie zbiornika wielkiego móżdżku sięgające pośrodkowo podnamiotowo

Witam, miałem badanie rezonansem magnetycznym i chciałbym się dowiedzieć czy mam się martwić wynikiem? opis badania jest następujący... układ komorowy nieprzemieszczony,nieposzerzony. Torbielowate poszerzenie zbiornika wielkiego móżdżku sięgające pośrodkowo podnamiotowo, o głębokości do 1,7 cm i średnicy 3 cm. Poza tym przestrzenie podpajęczynówkowe mózgowia są prawidłowe. Intensywność sygnału istoty białej i szarej mózgowia jest prawidłowa, zmian ogniskowych nie stwierdza się. dziękuję za

Konieczna pełna konsultacja,
Obraz MRI GŁOWY do interpretacji klinicznej. Pewnie wrodzona anomalia?...
Ważne pełne badanie; ogólna kondycja, tryb życia i pracy, inne schorzenia
Pozdrawiam