Torbielowatość móżdżku od ponad 15. lat

Witam od ponad 15 lat choruje na torbielatosc mozdzku , mam tez nieznacznie poszezone komory boczne. na poczatku leki nie pomagaly wiec dostalam hemie w tabletkach , w sumie mialam ich 4 . mam 32 lata i od miesiaca jestem mama, lekarze twierdza ze moj synek moze miec to po mnie bo to najprawdopodobniej genetyczne...przez okres ciazy czulam sie dobrze lecz teraz objawy wrocily tj. bole glowy tak duze ze leki bez recepty nie pomagaja, wymioty, zawroty glowy,

Piotr Pilarski

Konieczna jest wizyta u neurologa. Bez zbadania nie jestem w stanie pomóc.

Pozdrawiam.