Torbielowatość nerek i podwójny UKM nerki u płodu w 35. tygodniu ciąży

Jestem w 35 tc, u mojego dziecka wykryto torbielowatość nerek i podwójny ukm prawej nerki. Torbiele się nie powiększają a nerki sa wydolne i funkcjonują. Jakie jest ryzyko dla dziecka po porodzie i w jaki sposób sie to leczy?

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Na podstawie załączonego opisu nie można wypowiedzieć się na temat ewentualnego rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.