Trądzik a dieta u kobiety

Moja dziewczyna chodzi do dermatologa, jej twarz jest obsypana trądzikiem, który na przemian znika i nasila się, zwłaszcza po zjedzeniu pewnych produktów (frytki, mleko), lekarz przepisał jej jakieś leki. Nie chce mi opowiedzieć nic więcej bo się wstydzi, a ja boję się od niej zarazić. Czy opisane objawy mogę jakoś odpowiedzieć na to pytanie? Czy mogę bezpiecznie całować się z nią, przytulać, uprawiać seks w prezerwatywie?

Jeśli rany na skórze będą wydzielały wydzielinę ropną, krew to można przenieść bakterie.

Przytulać sie można;)

A co do seksu to już Pan musi podjąć decyzję.

Dziewczynie polecam przekazać,ze do leczenia warto dołączyć zabiegi peelingów medycznych, szybciej jej stan skóry sie poprawi.

Jeśli chodzi o pokarmy to niech odstawi chipsy i podobne produkty, zmniejszy ilość czekolady i uważa na ostre potrawy.