Trądzik a lek Aknenormin

Od paru lat borykam się z trądzikiem.Nie mam jakiegoś mocnego ale mi on przeszkadza.Chciałam się spytać o lek Aknenormin.Słyszałam, że jest on od nie dawna, więc pewnie nie wiadomo w 100% jakie ma skutk ubuczne.Spora część osób chwali go,ale słyszałam o przypadkach u których po tym leku zamiast odpuścić to trądzik się jeszcze bardziej nasilił.Z jednej strony jestem zdecydowana,żeby brać ten lek a z drugiej trochę sie boję skutków ubocznych jakie mogą wyjść po latach.Czy ten lek jest bezpieczny?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek ten jest stosowany w ciężkiej postaci trądziku pospolitego opornego na leczenie działającymi ogólnie lekami przeciwbakteryjnymi oraz lekami stosowanymi miejscowo. Proponuję najpierw rozważyć leczenie mniej ''toksycznymi w skutkach'' lekami.