Trądzik grudkowo-krostkowy a wynik badań laboratoryjnych
Witam. Mam trądzik grudkowo-krostkowy. Zrobiłam badania, krzywa: insulina, cukrowa, usg macicy, cytologia, wyniki w normie oraz: Wolny testosteron 0,628 [0,06-0,82] DHEA-S 201,6 [98,8-340] Prolaktyna 19,29 [4,79-23,3] Androstendion 2,40 [0,30-3,70] LH 9,24 [2,4-12,6] FSH 9,08 [3,5-12,5] Leczę Hashimoto. Ważę 47kg/169cm. Stosowałam większość antybiotyków na trądzik. Czy wyniki faktycznie są idealne? Lekarz proponuje mi izotek, czy internista mógłby jeszcze w mojej kwestii się wykazać?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?
Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.
Dobry wieczór,
Izotek, to dobry lek jesli chodzi o leczenie występującej u Pani postaci trądziku. U większości pacjentów objawy trądziku ustępuja po jednym cyklu leczenia.. Prosze pamiętać, że leku nie powwinno podawać się kobietom w wieku rozrodczym niestosujących skutecznych metod zapobiegania ciąży. Może Pani również zastanowić się nad wykonaniem autoszczepionki, metoda dość stara, ale skuteczna.
Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz