Trądzik i tłusta skóra a tabletki Izotek

wiatm mam powazne problemy z tradzikiem i tłusta skórą,probowałam juz wszystkiego niestety dermatolog zaproponował mi tabletki izotek zastanawiam sie gdyz za 7 miesiecy chce wziasc slub i miec potomstwo...prosze o pomoc

leczenie izotekiem jest najskuteczniejszą metoda terapii radziku. Wiąże sie oczywiście z koniecznoscia skutecznej antykncepcji. Trwa ok 7-9 miesiecy w zależnosci od dawki leku, ktora pacjent przyjmuje na dobę. Decyzje o podjeciu leczenia musi Pani podjac świadomie, bowiem po zakonczeniu leczenia jeszcze przez min3 miesiace nie moze Pani zajsc w ciaze. Byc moze to ostatni naprawde dobry moment na to leczenie:)