Trądzik i zgrubienie na nosie

Od kilku lat mam pewną "grudkę" na nosie. Prawdopodobnie jest powikłaniem po wyprysku (trądziku). Jest niewielkiego rozmiaru, koloru skóry, pokryta wągrami jak i cały nos... Co to może być i czy da się tego jakoś pozbyć? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Najlepiej zgłosić się do dermatologa jak lekarz obejrzy zmianę powie co to jest i dobierze metode leczenia.