Trądzik miejscowy u 23-letniej kobiety

Mam 23 i od okresu dojrzewania borykam się z trądzikiem. Jednakże w ciągu ostatnich kilku msc wszystkie krosty występują tylko i wyłącznie po obu stronach ust. Czytałam i mapie twarzy i wynika z niej, że problem tkwi w jelitach. Cierpię na trichofagię od kilku lat i zastanawiam się czy nie tutaj tkwi problem . Poza tym mam odstajacy brzuch, głównie w dolnej partii, w ostatnim czasie jest to bardzo widoczne. Jem często i mało,zdrowo ,ćwiczę. Ostawiłam gluten i laktozę, ale nie ma zmian..

Z tą mapą to ściema, nie da się tak rozpoznawać chorób. Gluten i laktoza też nie mają znaczenia. Trądzik należy leczyć niezależnie od umiejscowienia. Najlepiej pójść do dermatologa, na pewno pomoże.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Dzień dobry,

Niezbędna jest wizyta u specjalisty, który po analizie problemu dobierze dla Pani właściwą terapię.

Pozdrawiam