Trądzik na twarzy, dekolcie i plecach oraz cera mieszana

Witam. Moja cera mieszana. Lekko świeci się w okolicy T i lekko sucha na policzkach. Od kiedy pamiętam mam problem z trądzikiem. Teraz mam 19 lat a on nadal nie mija. Byłam u dermatologa lecz leczenie skinorenem nic nie dało. Obecnie stan mojej cery mnie niepokoi ponieważ mam kolonie krostek na twarzy dość bolących. Raz na skroni a gdy się już jej pozbędę to np na brodzie. Co więcej mam strasznie dużo krost na plecach, dużych i bolących. Nigdy ich tam nie mialam. Proszę o pomoc

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u dobrego lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest
zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Czy były wykonane jakiekolwiek badania?