Trądzik, nalot na języku, zaparcia, wzdęcia oraz problemy ze snem i koncentracją u pescowegetarianki

Od ponad pół roku mam dość nietypowe objawy: zwiększony trądzik, flegma zalegająca w gardle (nalot na języku), zaparcia (straszne bóle jelit), wzdęcia, "widzenie przez mgłę", problemy z zasypianiem i z koncentracją, zimne poty, uczucie słabości (nagłe, bardzo dziwne uczucie, piszczenie w uszach). Mam lat 19, jestem pescowegetarianką od 1,5 roku, ćwiczę codziennie, jadam regularnie i zdrowo. Lekarz rodzinny nie był w stanie mi pomóc - wyniki morfologiczne wyszły "książkowe". Jestem w kropce.

Dzień dobry,

Pierwsze co przyszło mi do głowy to grzybica układu pokarmowego.
Należy zrobić badania colonoskopię, oraz badanie kału w kierunku pasożytów np. lamblie, glista ludzka.

Przez 2-3 tygodnie zastosuj dietę- bez owoców, ogranicz no minimum węglowodany (zwłaszcza proste) oraz przetwory,mleczne. Jedz biały ryż, kaszę jaglaną i gryczaną. Dobór produktów pomoże Ci ten artykuł http://portal.abczdrowie.pl/dieta-przeciwgrzybicza.
Jedz produkty gotowane.

Witam,
nalot na języku może sugerować przechłodzenie organizmu na skutek spowolnienie przemiany materii. Objawy mogą sugerować zakażenie przewodu pokarmowego, raczej nie alergię. Diagnostyka Candida albicans może być pomocna.