Trądzik odwrócony a wyniki badań

Proszę o wyjaśnienie wyników. Mężczyzna 27 lat, cierpiący na trądzik odwrócony. OB ciągle wahające się: 50-70. O czym może świadczyć podwyższony wynik DHOA SO4? Bowiem 22.12.15 wynosił454,10, zaś 11.02.16 wynosił już 610,00. Proszę o interpretacje wyniku i cenne rady.

OB jest badaniem czułym, lecz niespecyficznym, czyli pokazuje, że coś się dzieje w organiźmie, ale nie mówi, co. Z kolei DHOA SO4 (?) - chyba chodzi tu o DHEA SO4 czyli siarczan dehydroepiandrosteronu, jego podwyższony poziom może być spowodowany różnymi przyczynami, skutkuje między innymi wystąpieniem zmian trądzikowych, lecz nie tylko.
Wniosek z tych badań to - badać dalej i ustalić przyczyny podwyższonego wyniku OB i DHEA.