Trądzik przeczosowy, niedowaga, brak miesiączki i myśli samobójcze

Od 5 lat mam trądzik na twarzy, plecach, udach, dekolcie. Mam 15 lat i nie mam miesiączki, jestem bardzo chuda waże 41 kg przy 167 cm wzrostu. Od 2 lat mam trądzik przeczosowy, mam nerwice. zdaża się że "wyrywam" pryszcze pęsetą do krwi. Nie moge przestać. Nie wiem co robić, na dermatologa mnie nie stać a ja mam myśli samobójcze, nie wychodze z domu wstydze sie swojej okropnej twarzy.
15 LAT ponad rok temu

Twój stan zdrowia jest bardzo niepokojący. Wskaźnik masy ciała BMI uzyskany przez podzielenie wagi mierzonej w kilogramach przez kwadrat wzrostu liczony w metrach poniżej liczby 15 uznany jest jako wyniszczenie organizmu. Konieczna jest w takim przypadku wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Lekarz ten też skieruje Cię do dermatologa. Wizyta zarówno u lekarza rodzinnego jak i u dermatoga jest bezpłatna. Nie piszesz nic o osobach dorosłych pod których opieką jesteś. Zacznij od wizyty u lekarza rodzinnego. To pierwszy niezbędny krok w Twojej sytuacji.

Witam Panią Serdecznie,

Wymaga Pani pomocy psychologicznej i pewnie psychiatrycznej, celem postawienia diagnozy i odpowiedniego leczenia (w ramach NFZ-tu).

Proszę nie zwlekać i podjąć już dziś tą świadomą decyzję.

irena.mielnik.madej@gmail.com