Trądzik różowaty a kremy z filtrem

Krem z filtrem dla cery z trądzikiem różowatym Witam chciałam się zorientować jaki najlepiej krem z filtrem używać przy okazji kuracji doxycykliną ( UNIDOX SOLUTAB)?? Kupiłam krem SPF 50 pewnej firmy, niestety nie zauważyłam, że jest napisanie NIE STOSOWAĆ W PRZYPADKU ALERGII LUB SKÓRY WYMAGAJĄCEJ KURACJI FARMAKOLOGICZNEJ. Krem jest dla skóry suchej i wrażliwej. Szczerze jestem zdezorientowana. Jakie kremy są godne polecenia ??

Witam
Polecam kremy apteczne z SPF 50. Najlepiej, żeby zawierały ochronę przeciw UVA i UVB, filtr chemiczny oraz mineralny. Polecam Biodermę Photoderm, La Roche Anthelios, Eucerin, Synchroline Sunwards lub z produktów gabinetowych świetne kremy ma Cell Fusion. Wszystkie te kremy są dobre w przypadku skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska