Trądzik różowaty na nosie, brodzie i pod oczami

Witam!Od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem różowatym na nosie brodzie pod oczami,no wygląda to paskudnie .Stosowałam krem IWOSTIN ,była poprawa.Tak się zastanawiam czy może pogorszyło mi się od wody chlorowanej?!Jeśli jestem na wietrze i zimnie i wejdę do ciepłego mieszkania to cerę mam zaognioną,czerwoną i mnie piecze:( Jak mogę sobie pomóc Dziękuję!

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować się z dermatologiem, który po obejrzeniu zmian zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam