Trądzik u 24-latki po przyjmowaniu tabletek Rigevidon

Witam, Mam problem z trądzikiem, zaczął sie on pojawiać wczasie brania rigievidon brałam go trzy miesiące i miałam ich co raz więcej mam na czole policzkach i brodzie juz od dawna nie biore a mam go nadal co powinnam zrobic zeby sie go pozbyć?przed rigievidon brałam inne tabletki antykopcepcyjne i było ok a po nich miałam takie objawy. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aby rozpocząć skuteczne leczenie zmian konieczne jest postawienie właściwej diagnozy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostycznym. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.