Trądzik u 65-letniej kobiety

Witam. Mam 65 lat i nadal męczę się i walczę z trądzikiem, który jest wyjątkowo "uparty". Przez 50 lat stosowałam wszystkie kuracje jakie były możliwe. Czy istnieje szansa pozbycia się tej "przypadłości". Z poważaniem Barbara Stec.

Witam serdecznie,
proponuję raczej wizytę u dermatologa lub endokrynologa, ponieważ trądzik zwykle nie trwa tak długo.

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u dermatologa, który po analizie twarzy będzie mógł zaproponować konkretne rozwiązania.

Pozdrawiam