Trądzik, ucisk w gardle, niepokój, kołatanie serca, nudności i biegunka a nerwica

Witam! Mam 25 lat..Moje problemy zaczeły sie podczas wyjazdu za granicę.Na twarzy pojawił sie okropny trądzik zaczęłam mieć dziwne objawy gula w gardle, niepokój wewnętrzny,kolatanie serca.czasami mialam ataki:dziwne mysli, niepokoj kołatanie serca,nudnosci i biegunka.po powrocie zbadałam hormony:testosteron 91ng/dl norma 76,androstendion9,25ng/ml norma do3,30, 17ohp 0,9ng/ml norma do 0,80.(Mam stwierdzony PCOS)Czy objawy mogą być od nadmiaru hormonów?Czy może to nerwica?

opis jest zbyt ogolny, aby powiedziec cos konkretnego i pewnego.w takiej sytuacji dobre jest leczenie dwutorowe: medyczne i psychoterapeutyczne.zachecam Pania do poszukania dobrego psychoterapety, ktory ma dosw. w tym obszarze i przyjrzeniu sie symptomom. pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam... nawet najbardziej szczegółowy opis objawów nie umożliwia jednak postawienia diagnozy. Zachęcam Panią do wizyty u lekarza rodzinnego lub lepiej psychiatry, który pomoże nie tylko w prawidłowym określeniu choroby, ale i zaproponuje leczenie. Można też skontaktować się z działem informacji regionalnego oddziału NFZ i dowiedzieć się gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania znajduje się specjalistyczna poradnia leczenia nerwic.Wprawdzie na wizytę w takiej poradni trzeba czasem poczekać około miesiąca, ale otrzyma Pani tam także pomoc psychoterapeuty - w przypadku nerwicy - niezbędną. Pozdrawiam.

PCOS zespół policystycznych jajników; często objawia się zaburzeniami cyklu mies, zmianami o typie trądzika, bólami głowy, zaburzeniami nastroju
Charakterystyczne wysokie poziomy hormonów męskich;
Często też nietolerancja cukrów, hiperinsulinemia reaktywna
Warto zrobić krzywą cukrową i insulinową, po podaniu glukozy, po 30 min, po 1 i po 2 godzinach!
Dieta bez cukrów, częste małe posiłki!
GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG ustali dalsze leczenie