Trądzikowe zapalenie mieszków włosowych i uczucie szczypania skóry

Choruje na tradzikowe zapalenie mieszkow wlosowych i od pewnego czas skora na szyji i dekolcie zaczela mnie szczypac,chcialabym sie dowiedziec jaki moze byc powod tego szczypania i co mozna na to zaradzic,dziekuje.

Może coś uczula, lub skóra jest podrazżniona , nie nawilżona? Nic nie wiemy o pielęgnacji skóry. Najlepiej udać się do dermatologa na konsultację.