Trauma po stracie ojca u 11-latka

Jak mam się pozbierać po stracie ojca ? A mam tylko 11 lat .
ponad rok temu

Możesz tez skorzystać z pomocy psychologa- indywidualnie lub rodzinnie np w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej albo w szkole.

Dzień Dobry,

Pochylam się nad Twoim tak trudnym doświadczeniem i rozumiem, tak jak mogę, jak możesz się czuć.
Nie zostawaj sam/a, spotykaj się z kolegami, ale też pozwól sobie na samotność, na smutek, płacz, na wspominanie Taty i ważnych dla Ciebie wspomnień.
Twój Tata nadal jest, choć w innej przestrzeni i wspiera Cię...

Poproś Mamę, żeby Cię wysłuchała i otoczyła Cię troską i opieką taką, jak Mama potrafi, żebyś mógł/a poczuć bezpiecznie, czego Ci serdecznie i z głębi serca życzę,
Irena Mielnik-Madej