Trening dla zapracowanej mamy

Witam, moja mama ma 38 lat, postanowiła schudnąć, ponieważ ma nadwagę. Poprosiła mnie, ponieważ interesuję się treningiem i odżywianiem, bym pomógł jej schudnąć. Niestety, nie znam się wystarczająco na dietach odchudzających, ponieważ sam trenuję raczej masę/siłę. Dietę jako taką mamie ustaliłem. Mam problem z ćwiczeniami. Znalazłem 8 ćwiczeń na portalu spryciarze.pl, które moim zdaniem są dobre, ale nie jest przy niektórych wyjaśnione, jaka jest ilość powtórzeń. Czy mogliby Państwo bardziej przybliżyć/zaproponować inne ćwiczenia?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Ilość powtórzeń nie jest tak istotna, jak same ćwiczenia. Jeśli Twoja mama chce ćwiczyć w domu, proponuję wybrać zestaw z naszego portalu www.abccwiczenia.pl.

Warto również być aktywnym w weekendy (kiedy mamy więcej wolnego czasu). Polecam każdy rodzaj sportu, np. rower, pływanie, jogging, jazda na łyżwach, rolkach, taniec czy zwykły, szybki spacer. Na początku można zacząć od ćwiczeń mniej wyczerpujących, aby po pewnym czasie wykonywać je bez przeszkód.

Ważne jest, aby być aktywnym fizycznie regularnie (minimum 30 minut dziennie) oraz odnajdywać w sporcie przyjemność!

Pozdrawiam.