Trening mięśni brzucha i masywne uda

Ćwiczę mięśnie brzuch i przez to moje uda stały się masywne. Z zewnętrznej strony są rozbudowane, a od wewnętrznej jest tak jakby tkanka tłuszczowa . Dlaczego tak się stało i jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, żeby mięśnie ud nie rosły ? Czy bieganie lub jazda na rowerze stacjonarnym na małym obciążaniu mi pomoże ?

Dzień dobry!
Ćwicz pod okiem dobrego trenera fitness. Poproś go o odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń do Ciebie i Twoich potrzeb. Dodatkowo nie zapominaj o regularnych, zdrowych posiłkach i nawadnianiu organizmu. Daj też czasem odpocząć organizmowi. Relaks jest równie istotny co odżywianie i trening. Pozdrawiam!