Trening na rowerze stacjonarnym

Witam. Ile codziennie musze jeździć na rowerku stacjonarnym by było widać efekty ? Jestem osoba z kiepska kondycja.

Witam. Jeśli jest Pan/Pani osobą z niską aktywnością fizyczną, polecam zacząć od krótkich treningów np. około 10 minut kilka razy w tygodniu na początek. Zachęcam stopniowo zwiększać ilość i długość ćwiczeń do minimum 4-5 razy w tygodniu po 30-40 minut jednorazowo. Ćwiczenia o średniej intensywności i długim czasie trwania pomagają w "spalaniu" tkanki tłuszczowej. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,
wszystko zależy od efektów, jakie chce Pani uzyskać. Każda aktywność fizyczna, a przede wszystkim jej regularność po dłuższym czasie stosowania przyniesie efekty. Ważne jest to, żeby przy okazji tego zmienić także nawyki zywieniowe, a napewno wtedy efekty będą długotrwałe.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn