Trenowanie kulturystyki i biegów po zakrzepicy i zatorowości płucnej

Witam mam 21 lat moje pytania to: 1.Czy moge trenować kulturystyke lub biegi po zakrzepicy i zatorowości płucnej ??od tych chorób minęło juz ponad 2 lata i mam leki rozrzedzajace do końca zycia 2.Mam 178 cm wzrostu i chciałbym jeszcze urosnąć kilka cm ok.7-10 czy moge stosowac hormon wzrostu po tych chorobach wymienionych wyżej i czy będzie jakieś ryzyko stosowania hormonu proszę o odp.

Proszę pana bądźmy poważni, ja chciałbym być młodym przystojnym blondynem, ale nie jestem. Hormon wzrostu bo brakuje panu w wieku 21 lat kilku centymetrów? Sorry ale to głupota połączona z nieodpowiedzialnością. Sport generalnie może pan uprawiać, ale po tak ciężkiej chorobie poradziłbym się na pana miejscu lekarza sportowego, pokazując mu cała dotychczasową dokumentację leczenia.