Trombofilia i hemofilia a lot samolotem

witam jestem nosicielką trombofilii oraz hemofilii 64,2% Czeka mnie niedługo podróż samolotem około 12h jak mam się zachować? Czy mając te dwie choroby muszę przyjmować jakieś leki? Mam 25 lat i tak na prawdę nikt mi nie powiedział, jak mam dalej postępować. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Zuzia

Piotr Pilarski

Aby doradzić postępowanie potrzebne jest dokładne zapoznanie się z wynikami oraz badanie lekarskie. Sugeruję wizytę u hematologa.

Pozdrawiam.