Troponina i kinaza kreatynowa w normie

Wyniki. D-dimery 1.410 (0.000-0.500), układ krzepnięcia, CRP 0.17, troponina i kinaza kreatynowa w normie. Ból lewej nogi( stopa, łydka, udo aż do pachwiny) pojawił się dopiero po 3 dniach od wyniku, obrzęku nie ma. Pieczenia serca, lekkie duszności, uczucie zimna w klatce piersiowej, przebywam na oddziale leczenia nerwic , mam również psychoterapię.Biorę rano fluoksetynę 20 i na noc tritico 75. Mogę się leczyć prywatnie. Boję się zakrzepicy i zatorowości. Mam też chorego zęba do usunięcia.

Witam serdecznie,
Wszelkie stany zapalne, infekcje, związane z naszymi zębami, zwiększają ryzyko wystąpienia bądź zaostrzenia wielu chorób. Szczególnie silny związek jest w przypadku chorób serca.
Dlatego jak najszybciej należy udać się do stomatologa w celu wyleczenia chorego zęba.