Trudna relacja z mężem

Witam krótko ja 56 lat czy normalne jest że mąż nagrywa mnie na wideo namierza mój nr tel.po alkoholu wyzywa od k.. szmat nie wierzy mi niby zdradziłam źle wyraża się o moich najbliższych używa wulgaryzmów ogranicza mi znajomych mężatka kolegów nie ma.Kontakty intymne zanikły między nami mąż regularnie pije żeby się niby odstresować jego córki nie utrzymują z nim kontaktu a ma pretensje do mnie ze z nimi rozmawiam telefonicznie.Nie kocham go a boję się napisać o rozwód. Mąz był rozwodnikiem

Można także skorzystać z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej lub prawników, którzy działają w Ośrodkach Pomocy Społecznej.

Witam Panią. Z Pani opisu jasno wynika, że doświadcza Pani przemocy ze strony męża. Potrzebuje Pani wsparcia nie tylko psychologicznego, ale również pomocy prawnej. Proszę skorzystać z tego adresu www.niebieskalinia.pl Pracują tam specjaliści, którzy wiedzą jak Pani pomóc by pokonała Pani swój lęk i mogła podjąć kroki, które zapewnią Pani bezpieczeństwo. Bardzo proszę nie odwlekać tej decyzji ponieważ przemoc jest zjawiskiem, które narasta. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/