Trudna sytuacja rodzinna i ciągły stres

Witam. Mam 18 lat, jestem, mam ojca tyrana. Ciągle krzyczy, nie raz uderzył moją mamę, wszystko co robimy jest źle i o to ciągle są awantury. Kilka dni temu wyprowadziłam się do chłopaka, a ojciec żeby zrobić na złość też się wyprowadził. Osamotniona mama chciała popełnić samobójstwo. Ja wróciłam do domu ale wrócił też i ojciec, sytuacja nie zmieniła się w dalszym ciągu. Co mam robić ? Nie mogę teraz zostawić mamy, ale żyję w ciągłym stresie, mam objawy nerwicy co mam robić ?

Pozdrawiam.

Witam.Ma Pani bardzo trudna sytuację rodzinna.Uważam że powinna Pani zgłosić się do psychoterapeuty ewentualnie zadzwonić na numer wsparcia do najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej.Ważne aby nie obarczala się Pani tą sytuacją domową.W razie powtórzenia się prób samobójczych mamy proszę dzwonić na pogotowie.Życzę dużo siły i pozdrawiam

Dzień dobry, zachęcam do jak najszybszego skontaktowania się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, gdzie po zbadaniu sytuacji uzyska pani informację na temat dalszych kroków postępowania. Pozdrawiam.