Trudne do opanowania wzdęcia po plastyce przepukliny pachwinowej

Witam. 5 lat temu przeszłam plastykę przepukliny pachwinowej lewostronnej skośnej.Od jakiegoś roku obserwuję u siebie dziwne objawy -trudne do opanowania wzdęcia, -kurcze jelit, -ból w okolicy lewego kwadratu brzucha i napięcie tamtejszych miesni, -różną perystaltykę jelit-od przyspieszonego pasażu treści jelitowej po zaparcia -śluz wymieszany z krwią i kałem-duże ilości, gnilny zapach stolca. Co co może być?Czy to jakieś powikłania po zabiegu?Nie wstawiono wówczas siatki korygującej.

Witam. W Pani wieku siatka? Najważniejsze pytanie czy te objawy nie są spowodowane częściową lub przemijającą niedrożnością jelit. Niestety trzeba to wykluczyć przeprowadzając stosowne badania, na które powinien skierować rodzinny oraz skonsultować chirurg.