Trudne relacje i kłótnie z bratem

Mam dość. Mieszkam razem z bratem i ciągle się kłócimy. Ostatnio zarzucił mi, że nigdy się nie usamodzielnię, bo ciągle popieram rodziców i zależy mi tylko na ich pieniądzach. Powiedział, że nikogo nie pokocham, bo nie umiem kochać. Stwierdził, nie płakałby jeśli coś by się stało rodzicom, bo nie czuję z nimi emocjonalnej więzi. Że zależy mu tylko na jego drugiej połówce, kiedyś wyrzucił mnie z domu bo on miał przyjechać.. To boli. Mój brat leczy się, bierze leki psychotropowe. Nie wiem co robić

W domu warto skupić się na jasnej komunikacji oraz stawianiu granic, gdy ma Pani poczucie,m że brat je przekracza. Zachęcam także do porozmawiania z rodzicami i wypracowania wspólnych zasad funkcjonowania w domu i wspierania brata w leczeniu.