Trudność w rozpoczęciu wyrażania słów

Trudność w zaczęciu mowy np na dyskotekach nie mogę zacząć mówić jak jest szum i hałas mam trudności

Witam. Nie opisał Pan, czego dokładnie dotyczą te trudności. Czy jest to blokada przy rozpoczynaniu mówienia, niemożność wydobycia głosu, zacinanie się przy chęci wypowiedzenia słowa, rozpoczęcia zdania? Czy też dyskomfort związany z hałasem powodujący np. dekoncentrację i sytuację, w której odczuwa Pan rozdrażnienie i nie pamięta, co chciał powiedzieć?
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

To zbyt mało informacji żeby można w jakiś sposób odnieść się do Pana problemu. Warto skonsultować się z logopedą, psychologiem. Również laryngolog lub foniatra mogą przyjrzeć się temu problemowi.