Trudności przy odciąganiu napletka i fioletowy kolor żołędzi po zabiegu usunięcia stulejki

Witam, 3 miesiące temu miałem zabieg usunięcia stulejki. Od jakiegoś czasu po odciągnięciu napletka pewnego rodzaju "elastyczną oponkę" pod żołędzią. Na początku po zabiegu, widoczna była tylko część tej oponki, na początku bardzo mała i pewnego razu po odciągnięciu napletka jest cała oponka.W dodatku mam trochę trudności przy ściąganiu i odciąganiu napletka. Przesyłam zdjęcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c3f41ec708411e3.html W dodatku martwi mnie fioletowy kolor żołędzi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam udać sie jak najszybciej na kontrole do urologa, który wykonywał zabieg. Pozdrawiam