Trudności w oddychaniu

Przez ostatni czas miewam trudności w oddychaniu.Lapie mnie zawsze w nocy za do takiego stopnia ze wybudza mnie to ze snu i zawsze odczuwam ból z tylu pleców na wysokości płuc plus lekki ból gardła.Trwa to przez jakis czas aż ze zmęczenia zasne.Nie dzieje sie to codziennie,moze 2 razy w tyg czasami rzadziej.Co to moze byc i skąd?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem ataków astmy bądź niewydolności układu krążenia. Takie ataki mogą nasilać się pod wpływem alergenów bądź infekcji. Proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie, zbierze dokładny wywiad i pokieruje dokładną diagnostyka.