Trudności w określeniu własnej tożsamości płciowej

Witam! Mam 20 lat od dawna mam problemy z własną tożsamością ,trudno jest mi się określić nie czuję się ani kobietą ani mężczyzną od jakiegoś czasu jest coraz gorzej. Okres dojrzewania był dla mnie straszny ,bardzo nie podobało mi się to co dzieje się z moim ciałem. Miesiączka toż dla mnie koszmar, co prawda trwa u mnie bardzo krótko i jest nieregularna, ale i tak strasznie ją przeżywam. Kupno pierwszego stanika to był koszmar, jak by ktoś kazał mi kogoś udawać. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Proszę osobiście spotkać się z seksuologiem/ psychologiem. Konieczna jest dłuższa rozmowa i diagnostyka w kierunku np. transseksualności, interseksualności itp.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację, będzie możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej