Trudności w pobieraniu krwi związane z jej gęstością

Witam Moja córka ma bardzo gęstą krwi/ trudnosci w pobieraniu czy może dośc do skrzepu Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn tak trudności z pobieraniem krwi może być kilka, być może wynikać ze zbyt małej ilości spożytej wody, stresu itp, należy przed pobraniem wypić szklankę wody, A co do zakrzepu konieczne jest wykonanie badań laboratoryjnych. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie.