Trudności w podejmowaniu decyzji u 25-latka

Czy to jest "to"?Od kilku miesięcy spotykam się z fajną dziewczyną,rozumiemy się prawie bez słów,uwielbiam z nią spędzać czas.Ona akceptuje mnie takiego jakim jestem.To dla mnie dużo znaczy bo na prawdę mam sporo wad. Ostatnio pojawił się temat związku. Ja zawsze gdy mam podjąć ważną decyzję to nie mogę się na nic zdecydować.Tak było też tym razem.Odpowiedziałem że nie jestem tego pewny,że ja chyba jeszcze tego nie czuję,choć nie wiem może ja to czuję tylko o tym nie wiem.Jest to możliwe?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
pisze Pan, że rozumieją się Państwo bez słów, miło spędza się razem czas, czuje się Pan akceptowany, jednym słowem jest Panu dobrze z dziewczyną. Z jakiegoś powodu obawia się Pan nazwania tego związkiem. Warto się nad tym zastanowić i porozmawiać z dziewczyną o Pana uczuciach, może jej Pan powiedzieć to, co tutaj napisał. W innym razie może ona poczuć, że nie jest dla Pana ważna.
Jeżeli chciałby Pan głębiej przeanalizować powody wątpliwości co do uczuć zachęcam do odwiedzenia psychoterapeuty.
Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia