Trudności w przytyciem u 22-latka

Witam mam problem z wagą od 6 lat ważę 60 kg wzrost 176 i nie mogę przytyć co z tym zrobić ?

Drogi Panie,

po krótkim opisie ciężko dostrzec źródło Pana problemu. Przede wszystkim polecałabym udać się do lekarza, aby wykluczyć jakiekolwiek problemy zdrowotne. Polecam zrobić badania morfologii krwi, poziomu cukru oraz hormonów tarczycy. Nie wiem także, czy nie choruje Pan przewlekle, a to również może mieć bezpośredni wpływ na brak przyrostu masy ciała.
Dodam także, że jeżeli nie występują u Pana żadne jednostki chorobowe i problemy zdrowotne, to zachęcałabym do udania się do gabinetu dietetycznego w celu wykonania analizy składu ciała oraz analizy jadłospisu. Dietetyk wskaże Panu popełniane błędy oraz sposoby na ich poprawienie, dzięki czemu w zdrowy sposób uda się Panu zwiększyć masę ciała. Zmianę nawyków żywieniowych warto uzupełniać zwiększoną aktywnością fizyczną, aby przyrost masy ciała spowodowany był przede wszystkim zwiększeniem zawartości tkanki mięśniowej w organizmie.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl