Trudności w zaaklimatyzowaniu się po powrocie do Polski

Mam 37lat,dwojke chlopkow wiek 4 I 5lat,meza Anglika,ktroy pracuje w Gdansku jako nauczyciel,wiec niby wszystko powinno byc ok?!Jestesmy w Pl od Roku,po ponad 12 latach w Anglii.Chcilam wrocic do ojczyzny I wrocilam,ale cos jest nie tak ze mna,ciagle cos przezywam itd,itp....znalazlam prace,ale z niej zrezygnowalam okradli mnie z duzych sum pienieznych .Nie potrafie sie wyciszyc.Chyba nie jestem asertywna.Prosze o pomoc.Pozdrawiam.;-)

Pani problem wydaje się być skomplikowany i dotyczyć różnych aspektów życia. DLatego też porada online tu na portalu nic nie wniesie. Proszę zgłosić się na konsultację psychologiczną podczas której szczegółowo opisze pani swój problem i w odniesieniu do tego podejmiecie z terapeutą odpowiednie kroki działania. Pozdrawiam.

Witam Panią. W Pani poście zwracają mi uwagę przede wszystkim dwa aspekty. Pierwszy to duża zmiana w Pani życiu po kilkunastu latach. Zmieniła Pani wraz z rodziną miejsce do życia. Poza tym napisała Pani że chciała wrócić do ojczyzny. Jeśli to była wyłącznie Pani potrzeba i dążenie to nosi Pani obecnie na sobie dużą odpowiedzialność. Drugim aspektem który zwrócił moją uwagę jest fragment, że ciągle Pani coś przeżywa, coś z Panią jest nie tak, że nie potrafi się Pani wyciszyć. To może oznaczać, że poza zmianą zewnętrzną (powrót do Polski) doświadcza Pani jeszcze zmiany wewnętrznej. To brzmi jakby Pani nie była sobą. Precyzyjna diagnoza Pani problemu wymaga kontaktu bezpośredniego ze specjalistą. Moim zdaniem znajduje się Pani w sytuacji kryzysowej dlatego pomocny może być kontakt z instytucją pod tym linkiem http://www.interwencjakryzysowa.pl/osrodki-interwencji-kryzysowej/2354
Proszę tam umówić się na spotkanie. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/