Trudności w zasypianiu i kilkukrotne budzenie się w nocy

Witam Od dluzszego czasu mam problem ze snem mianowicie mam trudnosci w zasypianiu i budzeniu sie kilkakrotnie w ciagu nocy Moje pytanie brzmi czy mam sie udac do jakiegos specjalisty czy moze sa jakies domowe sposoby

Witam Panią
Proponowałabym konsultacje u endokrynologa, czasami zdarza się że wskutek wahań hormonów mamy problem z snem. A jeżeli endokrynolog powie że wszystko jest OK top proponuje konsultację z psychologiem.
Anna Suligowska

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
proponuję, aby porozmawiała Pani ze swoim lekarzem rodzinnym, który po rozmowie zleci dodatkowe badania. Proszę też przeanalizować czy ostatnio w Pani życiu nie wydarzyło się coś ważnego ? Być może jest Pani przemęczona? W sytuacji, gdy wyniki badań okażą się dobre, pomocna będzie rozmowa z psychologiem.
Pozdrawiam
Monika Prus

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z lekarzem rodzinnym i wykonanie podstawowych badań, lekarz zaleci dalsze kroki postępowania, być może zaleci kontakt z psychologiem. Pozdrawiam.