Trudności w zaufanie partnerowi

Witam, mam problem. mianowcie nie potrafię zaufać partnerowi, ciągle mi się wydaje że w każdym momencie odejdzie do innej , że mnie zdradza. Ze flirtuję z innymi , nie ważne czy ładniejsze czy brzydzsze. Ze wszystko jest ważniejsze ode mnie.Ze mnie oszukuje, kłamie itd. Mam niska samoocenę, nie wiem może dlatego tak jest ze w młodości miałam incydent kuzynem, czy mogłabym zmienić swoje myślenie , bo ciągle martwienie się i ciągły lęk ,doprowadzaają mnie do smutku , żalu, ciągłej depresji i.

W takich sytuacjach warto skorzystać z psychoterapii. Zmiana myślenia o sobie, odbudowa poczucia bezpieczeństwa i wartości wpłynie także na zmianę w relacji partnerskiej, w tym wzrost zaufania, zaangażowania i bliskości.