Trudności w zrastaniu kości po złamaniu w wyniku wypadku samochodowego u dziecka w śpiączce

Dziecko miało wypadek samochodowy,ma złamaną prawą kość strzałkową i piszczelową z przemieszczeniem i odpryskami.Do tego jest w śpiączce noga nie chce się zrastać .Proszę o jakieś wskazówki dotyczące leczenia. ;np. jakaś dieta ,suplementy.Dziecko jest karmione przez sondę.

Szanowny Panie,
Proszę przyjąć wyrazy współczucia z powodu tragedii jaka spotkała Pana rodzinę. Jestem przekonana, że lekarze zajmujący się Pana dzieckiem w ramach opracowanej strategii leczenia przewidzieli prawidłową i zbilansowaną dietę, która jest jednocześnie bezpieczna. Podczas karmienia sondą stosuje się odpowiednie odżywki, które zapewniają pokrycie zapotrzebowania na składniki odżywcze. Nawet jeżeli sa suplementy diety mogące stymulować gojenie to w przypadku dziecka, którego organizm jest tak obciążony nie ma mowy o podawaniu jakichkolwiek. Co najwyżej lekarze mogą przepisać specjalistyczne środki farmakologiczne, które mogą w tym dopomóc. Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki powrót dziecka do zdrowia.